Harrods Location With 2 Bedrooms And Private Balcony

  • 67 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

Apartament Harrods Location With 2 Bedrooms And Private Balcony Londyn oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Kasyno The Park Tower, położonych w odległości 5-minutowego spaceru. 2-pokojowy apartament może pomieścić do 4 osób.

Obiekt oferuje balkon, pełnowymiarową kuchnię i w pełni wyposażoną kuchnię, a także takie udogodnienia jak zmywarka i klimatyzacja. W tym apartamencie jest 1 łazienka. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Obiekt noclegowy oferuje pełnowymiarową kuchnię z piekarnikiem i zmywarką do naczyń do przygotowywania własnych posiłków.

Green Park znajduje się zaledwie 1 km od apartamentu o powierzchni 67 m². Tower też jest blisko, 6 km stąd. Do centrum Londyna można dojść spokojnym krokim w kilka minut. St. James’s Park leży w odległości 25-minutowego spaceru. Apartament Harrods Location With 2 Bedrooms And Private Balcony znajduje się kilka kroków od stacji metra Knightsbridge.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Harrods Location With 2 Bedrooms And Private Balcony Londyn
The Beaufort Flats
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Beaufort Flats

10
Wyjątkowy 1 opinia
229 m od nieruchomości
Harrods Studios
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Harrods Studios

6.4
Przyjemny 13 opinii
257 m od nieruchomości
USD 198 USD 178
za noc
5 Bedrooms House In Chelsea
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

5 Bedrooms House In Chelsea

7.8
Dobry 5 opinii
594 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Londyn City
    18 km

    Stacje kolejowe

    Victoria Station
    1,4 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 22:00
    Wyjazd: od 09:00 do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Harrods Location With 2 Bedrooms And Private Balcony akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Harrods Location With 2 Bedrooms And Private Balcony nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Harrods Location With 2 Bedrooms And Private Balcony jest kuchnia?
      W apartamencie Harrods Location With 2 Bedrooms And Private Balcony goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Londyn City
    18 km

    Stacje kolejowe

    Victoria Station
    1,4 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Harrods Location With 2 Bedrooms And Private Balcony Londyn

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij